2'li Set Büyük ve Kabin Boy

Sırala
Filtrele
Toplam 65 ürün görüntüleniyor.

2’li valiz seti içerisinde büyük boy ve kabin boy valiz yer alıyor. Büyük boy valiz genellikle aile olarak seyahate çıkanlar, uzun süreli iş seyahatine gidenler ve uzun süreli bireysel seyahate gidenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Kabin boyutlu valizler ise bagaja valizini vermek istemeyenlerin tercih ettiği daha ufak boyutlu elde taşınabilecek türdeki valizlerden oluyor.

Büyük ve Kabin Boy 2’li Valiz Seti Modelleri

Her biri kaliteli malzemelerden tasarlanan 2’li setler arasında farklı ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uyum sağlayabilecek alternatifler bulabilirsiniz. Etkileyici renk seçenekleriyle göz dolduran büyük ve kabin boyutlu valizleri gittiğiniz her yere götürebilir ve eşyalarınızı güvenli şekilde taşıyabilirsiniz. 

Seyahatinizi daha keyifli ve konforlu hale getirebilecek etkiye sahip 2’li set valizler sayesinde istediğiniz eşyalarınızı yanınıza alabilir ve eksiksiz bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İşlevsel ve şık görünümleriyle dikkat çeken valizler seyahatlerinizde her zaman kullanmak isteyeceğiniz bir set olarak sizlere sunuluyor. Hem uzun hem kısa seyahatlere yönelik olarak tasarlanan özel valizler kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanım imkanı veriyor. 

Kolay taşınabilir ve sağlam yapıya sahip valizler, darbelere karşı ekstra dayanıklı olabilecek biçimde dizayn ediliyor. Beklenmedik hasarlara karşı valizinizi koruma altına alabileceğiniz malzemelerin yer aldığı ürünler hafif yapılarıyla dikkat çekiyor. 

Özel Tekerlek Sistemi ve Şifreli Kilit

Her mevsim kullanabileceğiniz ve şifreli kilit sistemiyle eşyalarınızı güven altına alabileceğiniz valizler seyahat sırasında valizinizin çalınma ve kaybolma gibi durumları için güvenlik önlemi elde edebilmenizi sağlıyor. Şifre sistemini isterseniz kendinize göre ayarlayarak eşyalarınızı güvenli şekilde gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. 

Kolay temizlenebilir malzemelerle tasarlanarak sizlere sunulan büyük ve kabin boyutlu valizler yüksek kalitedeki tekerlek sistemiyle destekleniyor. Farklı zeminlerde kolay bir şekilde tutunabilen tekerlekler, eşyalarınızın oluşturduğu yükü eşit şekilde üstleniyor. Böylelikle kolunuz yorulmadan valizinizi taşıyabilirsiniz. 

Ağırlığı zemine yayan özel tekerlekler 360 derece dönebilen yapısıyla her mevsim pratik bir kullanım imkanını sizlere sunuyor. Hem yaz hem kış aylarında yararlanabileceğiniz valizler çevresel faktörlere karşı dayanıklı oluyor. Bagaj sınırı konusunda sizlere avantaj sağlayan kabin boyutlu valiz ve büyük boyutlu valizden oluşan 2’li set ile seyahatlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.