2'li Set Büyük ve Orta Boy

Sırala
Filtrele
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.

Büyük ve orta boy valizleri barındıran 2’li setler iş ve özel seyahatleriniz için uygundur. Aynı zamanda ailenizle yolculuğa çıkacağınız zamanlarda da büyük ve orta boyutlu valizleri tercih edebilirsiniz. Yüksek kalite ve performans elde edebileceğiniz valizlerin gövde kısımlarında dayanıklı malzemelere yer verilir. Böylelikle yolculuğunuzu gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmeniz mümkün hale gelir.

 

Büyük ve Orta Boyutlu Valizler

 

Bagaj ağırlığının sınırlandırıldığı yolculuklarda hafif yapıya sahip 2’li set valizlerinden destek alabilirsiniz. Daha fazla eşyanızı bagaj kotasına takılmadan yanınıza alabileceğiniz düşük ağırlıklı büyük ve orta boyutlu valizleri tercih edebilirsiniz. Kolayca temizlenebilen valizler, temizlik için ayırdığınız zamandan tasarruf elde edebilmenizi sağlar. Ayrıca valiziniz her zaman zarif ve temiz görünür.

 

2’li set valiz modelleri arasında uzun çekçeklerinin yüksekliğini güvenilir şekilde ayarlayabileceğiniz seçenekler vardır. Bu seçeneklere sahip valizleri kullandığınız zaman valizinizi kendinize göre en rahat olabilecek biçimde sürebilirsiniz.

 

İşlevsel tekerlekleriyle dikkat çeken valizler dört yöne dönebilme özellikleriyle öne çıkar. Eşyalarınızı ayrı ayrı bölümlere koyabilmenize imkan sağlayan valizler, kapakları aracılığıyla ana gövdenin geniş hacminden yararlanabilmenize destek verir.

 

İç kısımlarına fermuarlar sayesinde erişebileceğiniz valizlerin fermuar kısımları dayanıklı materyaller ile tasarlanır. Fermuarlardan kaynaklanabilecek problemleri yaşamadan valizlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Sessiz ve birbirinden bağımsız şekilde 360 derece dönebilen tekerlekler, valizleri taşımayı en kolay hale getirir.

 

Tekerlek kısımları aynı zamanda zorlayıcı zeminlerde rahat hareket edebilmenize imkan tanır. Girintili ve çıkıntılı yerler, ıslak zeminler ve yağışlı havalardan dolayı kaygan hale gelen tüm zeminlerde güvenli şekilde valizinizi yerde sürerek kullanabilirsiniz.

 

2’li Valiz Seti Fiyatları

 

Dilediğiniz özel numaralarla kolayca değiştirebileceğiniz şifreli kilit sistemine sahip 2’li valiz setleri sayesinde eşyalarınız daima güvende kalır. Çift taraflı eşya koyabileceğiniz fermuarlı kayışlar eşyalarınızın dağılmasına karşı koruma sağlar. Büyük ve orta boyutlu valizler çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır. Darbelere karşı ekstra dayanıklılık elde edebileceğiniz valizler eşyalarınızın kırılması veya birbirine karışması gibi sorunlardan uzak bir şekilde seyahat edebilmenize imkan verir.

 

2’li valiz setleri arasında ürünlerin modeli ve teknik özelliklerine göre değişen fiyatlar mevcuttur. Sizler de büyük ve orta boyutlu 2’li set valizleri inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza uygun modelleri satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.