2'li Set Orta Ve Kabin Boy

Sırala
Filtrele
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.

2’li orta ve kabin boy valiz setleri fonksiyonel özellikleriyle kullanıcılara üst düzey rahatlık sağlar. Seyahatlerinizde eşyalarınızı en iyi şekilde yanınızda taşıyabilmeniz için tercih edebileceğiniz valizlerle aynı zamanda stilinizi de dışarıya yansıtabilirsiniz. Hafif yapıya sahip 2’li set valizler bagaj ağırlığı sınırlaması olan yolculuklarda avantajlı duruma geçebilmenize imkan tanır. Böylelikle kota sınırına takılmadan ihtiyaç duyduğunuz kıyafetler ve eşyalarla tatile çıkabilirsiniz.

 

Ağırlığı son derece düşük materyaller ile üretilen modern valiz modelleri bu özelliklerine ek olarak sağlam gövde yapısıyla kullanıcılardan geçer not alır. Kabinlere rahat bir şekilde sığabilecek kabin boy valizler dikdörtgen yapılı gövdeleriyle kolayca istediğiniz yere yerleştirilebilecek yapıya sahiptir.

 

Tekerlekli Valizler ile Yükünüzü Bölüştürün

 

Valizlerin taban bölümünde bulunan tekerlekler ürünün içerisindeki eşyaların ağırlığını eşit şekilde bölüştürür. Bu sayede valizinizi çekçek ile çekerken kolunuz daha az yorulur. Tekerleklerin sağlam ve sert yapıları zeminlerde oluşabilecek sarsıntılara karşı esneklik sağlar ve titreşim oranları azalır. Valizi çekerken çıkan tekerlek gürültüsü de en düşük seviyelere iner.

 

Kaliteli malzemeler ile üretilen tekerleklerle toprak ya da taşlı yollarda da güvenli şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. İş seyahatleri ya da kısa süreli yolculuklarda yararlanabileceğiniz orta boylu ve kabin boyutlu valizler yolculuk esnasında ihtiyaç duyduğunuz eşyaları yanınıza alabilmenize imkan verir.

 

2’li Orta Boy ve Kabin Boy Valiz Fiyatları

 

Fermuarlarla işlevsel bir hale getirilen özel valiz modelleriyle eşyalarınızı boyutlarına göre kategorilere ayırabilir ve uygun şekilde farklı bölümlere yerleştirebilirsiniz. İki ayrı fermuar kopçası aracılığıyla açıp kapatabileceğiniz bölmeler sık dişli fermuarları sayesinde istem dışı açılma ya da takılma gibi sorunları yaşamanızı da önler.

 

Kıyafetlerin oluşturabileceği basıncı kolayca kaldırabilen valizlerin gövde kısmındaki özel dikişler kullanıcılara güven verir. Valizlerin taban ve yan kısmında yer alan materyaller çevresel faktörlere karşı ekstra güvenlik elde edebilmenizi sağlar. Gittiğiniz her yere götürebileceğiniz 2’li orta boy ve kabin boy valizleri inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz modelleri satın alabilirsiniz. Birbirinden özgün renk seçeneklerine sahip 2’li valiz seti fiyatları arasında farklı seçenekler yer alır. Fiyatlandırmalar ürünlerin teknik özelliklerine ve tasarım detaylarına göre değişkenlik gösterir.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.