4'lü Valiz Seti

Sırala
Filtrele
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Valiz setleri sayesinde sizler de seyahatlerinizde konforlu bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Hafif tasarımlarıyla eşyalarınızın sizler için ağır bir yük olmasını engelleyebilecek valiz setleri arasında sessiz bir şekilde taşıyabileceğiniz farklı malzemeler ile dizayn edilen seçenekler yer alıyor.

 

4’lü Valiz Seti Modelleri

 

Dilediğiniz numara ile pratik bir şekilde değiştirebileceğiniz şifreli kilit sistemine sahip valizler sayesinde eşyalarınız günün her anında sizler için güvende kalıyor. Çift taraflı eşya koyulabilen fermuarlı ve özel bölmeleri valiz setleri özellikle kalabalık aileler için uygun oluyor.

 

Küçüklü büyüklü birçok farklı valizden oluşan setleri tercihlerinize en uygun olabilecek şekilde seçebilirsiniz. Genel olarak iki ayrı boy valizden ya da üç ayrı valizden oluşan setler arasında modaya uyumlu şekilde dizayn edilen 4’lü set modelleri de sizlere sunuluyor.

 

İkili valiz setleri çoğunlukla büyük boy valiz ve orta boy valizden oluşuyor. Üçlü valiz setleri ise ek olarak küçük boy valiz bulunduruyor. Setler uzun sürebilecek ya da kalabalık şekilde gittiğiniz yolculuklarda en yakın yardımcınız oluyor. Çok sık seyahat eden biriyseniz her yolculuğunuzun türüne göre uygun valizler kullanabilirsiniz.

 

Tatilleriniz için büyük boyutlu seçenekleri yanınıza alırken uzun süreli iş seyahatleriniz için kabin boy valizleri değerlendirebilirsiniz. Daha uzun süreli iş seyahatleriniz söz konusuysa üçlü valiz setleri yerine büyük ve orta boydan oluşan setleri kullanabilirsiniz. 4’lü valiz setleri ise hemen hemen her tatil türüne uyum sağlayabilen set türleri arasında bulunuyor.

 

4’lü Valiz Seti Fiyatları

 

Eğer çok fazla seyahat ediyorsanız ayrı ayrı valizler satın almak yerine 4’lü valiz setine sahip olmak sizin için daha avantajlı oluyor. Tek tek son derece yüksek fiyatlara satılabilen valizler, set haline geldikleri zaman birçok indirimi de beraberinde getiriyor.

 

4’lü valiz fiyatları tercih edeceğiniz ürünlerin modeline ve boyutlarına göre değişkenlik gösteriyor. Uzun süreli yüksek performans elde edebileceğiniz 4’lü valiz setleri arasında her bütçeye uygun seçenekler bulabilmeniz mümkün oluyor. Geniş çeşitlilik ve modele sahip setleri inceleyerek kendi tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri sizler de tercih edebilir ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz valizlere sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.