Büyük, Kabin ve Makyaj Valizleri

Sırala
Filtrele
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

Büyük, kabin ve makyaj boy valizlerin yer aldığı bu özel set dayanıklı, uzun ömürlü ve kolay manevra kabiliyetleriyle dikkat çekiyor. Geniş iç hacimleriyle ön plana çıkan valizler kolayca dönebilen ve sıkışmalara karşı dayanıklı tekerlekleriyle beğenileri topluyor.

 

Büyük, Kabin ve Makyaj Valizi Modelleri

 

Geniş renk ve model seçeneğine sahip tasarımlar arasında en modern valizler bulunuyor. Sıklıkla seyahat edenlerin veya satın aldıkları bagajlarda yalnızca stil ve kaliteye yer verenlerin tercih edebileceği büyük, kabin ve makyaj valizinden oluşan setler her zevke uygun olabilecek şekilde dizayn ediliyor.

 

İşlevsel ve modern tasarımlar seyahat ederken tarzını korumak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Ailenizle yolculuğa çıkacağınız zamanlarda tercih edebileceğiniz büyük boyutlu valizin içerisinde yer aldığı set, kişisel seyahatleriniz ve iş seyahatleriniz için uygun oluyor.

 

Hafif yapısı ve yüksek performans gösterebilen teknik özellikleriyle dikkat çeken 3’lü valiz seti sayesinde yolculuklarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bagaj ağırlığının sınırlı olduğu özel yolculuklarda kabin boyutlu valizinizi ve makyaj valizinizi yanınıza alarak avantajlı duruma geçebilirsiniz.

 

Silinebilir yapıya sahip özel yüzeye sahip valizler, temizlik için ayırdığınız süreden tasarruf elde edebilmenize imkan verir. Her daim zarif ve hijyenik valizler sayesinde kendinizi günün her anında daha rahat hissetmeye başlayabilirsiniz. Ekstra güvenlik elde edebileceğiniz kapak kısımları içe doğru yaşanabilecek göçmeleri engeller. Fermuarlı kapak sistemleri ise pratik bir biçimde valizlerin açılıp kapatılabilmesine imkan verir.

 

Büyük, Kabin ve Makyaj Valizi Fiyatları

 

Farklı boyutlara sahip modern valizler eşyalarınızı ayrı ayrı bölmelere rahatça yerleştirebilmenizi sağlar. Kapaklar aracılığıyla ulaşabileceğiniz ana gövdenin geniş hacme sahip olması çok sayıda tatil gerecine ya da kıyafete yer verebileceğiniz alana sahip olmanıza olanak tanır.

 

İç kısmına fermuarlı kapaklar aracılığıyla ulaşabileceğiniz valizler fermuar kısımları da son derece dayanıklıdır. Kopçaların iki ayrı yöne hareket edebilmesi valizinizin kapanabilmesini her zamankinden daha kolay bir hale getirir.

 

Büyük boy, kabin boy ve makyaj valizi fiyatları arasında farklı bütçelere hitap edebilecek seçenekler vardır. Fiyatlandırmalar seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre rengine göre değişebilir. İş, aile ve kişisel seyahatlerinizde yanınıza alabileceğiniz valizlerle eşyalarınızı güven altında tutabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.