Büyük, Orta ve Makyaj Boy

Sırala
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Özel tasarımlarıyla dikkat çeken büyük, orta ve makyaj valizleri çeşitli bölmeleri sayesinde eşyalarınızı en güvenli şekilde taşımanıza yardımcı oluyor. Farklı kapasitelere sahip büyük, orta ve makyaj valizi seti sayesinde gittiğiniz her yere istediğiniz tüm eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşıyabilirsiniz.

 

Kolay Temizlenebilir İşlevsel Valiz Modelleri

 

Kişisel seyahatlerinizde ve iş gezilerinizde ufak boyutlu bir çantaya da ihtiyaç duyuyorsanız ve makyaj malzemelerinizle diğer ufak tefek eşyalarınızı koyabileceğiniz çok amaçlı bir valiz ihtiyacı duyuyorsanız büyük, orta ve makyaj valizinin içerisinde yer aldığı özel seti tercih edebilirsiniz.

 

Gövde kısımlarında dayanıklı materyaller yer alan valiz setleri arasında farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek birbirinden özgün tasarımlar yer alıyor. Bagaj ağırlığının sınırlı olduğu durumlarda makyaj valizinizi yanınıza alabilirsiniz. Hafif yapısıyla avantajlı duruma geçmenizi sağlayabilen 3 ayrı parçadan oluşan valiz seti daha fazla eşyayı bagaj kotasına takılmadan yanınıza alabilmeniz için sizlere avantaj sağlar.

 

Silinebilir ve kolay temizlenebilir yapısıyla temizliği kolay bir hale getiren 3’lü valiz seti valizlerinizin her zaman hijyenik ve zarif bir şekilde görünmesini sağlar. Güvenliği artırabilecek kapak kısımları iç kısımlara doğru meydana gelebilecek sorunlara karşı dayanıklı olan valizler aynı zamanda çevresel faktörlere karşı da dayanıklıdır. Fermuarlı kapak sistemleriyle pratik bir biçimde açılıp kapatılabilir.

 

Konforlu ve Güvenli Bir Seyahat için Uygun Valiz Modelleri

 

Modern valizler eşyalarınızı ayrı ayrı bölmelere yerleştirebilmenize ve ayrı şekillerde taşıyabilmenize imkan tanır. Kapakları aracılığıyla ulaşabileceğiniz ana gövdenin geniş hacmi çok sayıda tatil gerecine ya da kıyafetine yer verebilmenizi sağlar. Bu alanları daha verimli kullanabilmek isterseniz lastik bantları da tercih edebilirsiniz. Yerleştirme işleminden sonra giysilerinizi, lastik bantları birbirine çaprazlama şekilde entegre ederek sabit hale getirebilirsiniz. Böylelikle valizinizin ters ya da yan döndüğü durumlarda herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

 

Büyük, orta ve makyaj valizinin içerisinde yer aldığı özel set modeli eşyalarınızı gittiğiniz her yere en güvenli şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Ufak boyutlu eşyalarınızı makyaj valizinde taşıyarak diğer valizlerinizin bagajda taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede bagaj konusunda avantaj elde etmiş olursunuz. Birbirinden özgün tasarımların bulunduğu valiz setleriyle seyahatlerinizi konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.