Orta, Kabin ve Makyaj 

Sırala
Filtrele
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Orta, kabin ve makyaj boyutlu 3 ayrı valizden oluşan özel setler şık görünümleri ve kullanışlı tasarımlarıyla seyahatlerinizin vazgeçilmez bir parçası oluyor. Hem uzun hem kısa seyahatler için uygun olan ve özellikleriyle dikkat çeken valizler kaliteli malzemelerden üretilerek sizlere sunuluyor.

 

Orta, Kabin ve Makyaj Valiz Modelleri

 

Son derece sağlam ve kolay taşınabilir yapıdaki valizler darbelere karşı ekstra dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan orta, kabin ve makyaj valizleri arasında birbirinden özgün renk seçenekleri bulabilirsiniz. Geniş renk seçeneğiyle her türlü zevke hitap eden valizler spor, alternatif ve klasik renklerden tasarlanıyor.

 

Geniş iç hacme sahip 3’lü valiz seti daha fazla eşyayı içerisine alabilmek için özel olarak dizayn edilmiştir. Bagaja vermeden yanınızda taşıyabileceğiniz kabin boyutlu ve makyaj boyutlu valizi içeren set 360 derece dönebilen özel tekerlik sistemiyle tasarlanıyor. Kolayca hareket ettirilebilen ve zemin üzerinde sıkı bir tutuş gerçekleştiren tekerlekler sayesinde zorlayıcı zeminlerde herhangi bir sorun yaşamadan hareket edebilirsiniz.

 

Çevresel faktörlere karşı dayanıklı valizler içeren özel setleri her türlü hava koşulunda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Eşyalarınızın ıslanmasına engel olabilecek yapısıyla dikkat çeken valizler kolay temizlenebilir yapısıyla öne çıkıyor. Şifreli kilit sistemi sayesinde valizlerinizin çalınması ve kaybolması gibi durumlara karşı korumalı olabilecek şekilde tasarlanıyor. Şifre sistemini istediğiniz zaman kendinize göre ayarlayarak eşyalarınızın güvenliğini artırabilirsiniz. Aynı zamanda valizlerdeki isimlikleri de kullanarak valizin size ait olduğunu belirtebilirsiniz.

 

Orta, Kabin ve Makyaj Boy Valiz Fiyatları

 

Yaşanabilecek sarsıntıları en az seviyelere indirebilecek özel yapısıyla öne çıkan 3’lü valiz seti içerisindeki tüm ürünler uzun süreli kullanımlarda sizlere herhangi bir sorun yaşatmıyor. Valizinizi dengeli bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan tekerlekleri kullanmak istemezseniz elle taşıyabilmenizi sağlayan özel bölmelerden destek alabilirsiniz. Özel kulplar simetrik ve estetik tasarımlarıyla valizinizi kaldırmanız gerektiği zaman rahatça hareket edebilmenize imkan sağlıyor.

 

Her stile uygun seçeneklerin bulunduğu 3’lü valiz seti fiyatları seçilecek ürünün özelliklerine göre değişiyor. Her bütçeye uygun farklı fiyat seçeneklerinin yer aldığı 3’lü valizleri inceleyerek sizler de ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek valizlere sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.