Blog

Kilitli Kalan Bavul Nasıl Açılır ?

10 Ağustos 2020

Kilitli Kalan Bavul Nasıl Açılır ? İşte Çözüm .

Şu insanı dehşete düşüren sahneyi hayal et… Uzun bir uçuştan sonra tanımadığın bir şehirde oteline yeni geldin. Valizini yatağa koyuyorsun, açıp bir an önce bikinini kapıp denize atlamak ya da pijamalarını üzerine çekip deliksiz bir uyku uyumak var aklında. Valizi veya seyahat çantanı açmak için üç basamaklı şifreli kilidin numaralı tekerleklerini yavaşça çeviriyorsun. Kapağı kaldırmak için düğmeye basıyorsun ancak hiçbir şey olmuyor. Eyvah! Bavulun kilitli kaldı! Peki, kilitli kalan bavul nasıl açılır?

Corona Virüs Valiz - Çanta Dezenfekte Önerileri

10 Ağustos 2020

Corona Virüs ; Valiz - Çanta Dezenfekte Önerileri

Coronavirüs, dünyayı etkisi altına alıyor. El yıkama, dezenfekte etme, maske kullanma önlemleri biliniyor ancak valiz , çanta temizliği gibi önem gerektiren konularda doğru bilgiye ulaşmak biraz daha zor olabiliyor. Süet, deri gibi farklı materyallerdeki çanta, valiz ve cüzdanları nasıl temizleyebilirsin, valizdunyasi.com olarak sezinle paylaşıyoruz.

Tüm Hava Yollarının Ayrıntılı Kabin Boy Valiz Ölçüleri

09 Ağustos 2020

Tüm Hava Yollarının Ayrıntılı Kabin Boy Valiz Ölçüleri ve Bilmeniz Gerekenler

Uçakla seyahat etmenin kolaylığını bir tadan, artık diğer araçları zorunlu kalmadıkça kullanmak dahi istemiyor. Ancak tabii ki uçakla seyahatte de bagaj bekleme süresi gibi kimi zaman can sıkıcı olabilen bir kavram söz konusu. Bu noktada ise kabin boy valiz, imdadınıza yetişiyor. Kabin boy valiz ölçüleri her ne kadar hava yolu firmalarına göre değişiklik gösterse de kabin boy valiz seçeneği seyahat severlerin pratik bir şekilde seyahat etmelerine olanak sağlayan büyük bir kolaylık olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle kısa süreli yolculuklar için son derece ideal bir eşya taşıma yöntemi olan kabin boy valizler, havaalanında geçen bekleme süresini en aza indirmeyi mümkün kılıyor. Ancak elbette kabinde taşınabilecek boyutlara sahip bir valizin çok büyük olmayacağını da göz önünde bulundurmanızda büyük fayda var. Dolayısıyla kabin boy valizinize yalnızca seyahatiniz süresince ihtiyaç duyabileceğiniz birkaç önemli eşyayı yerleştirmeniz, hava yolu güvenlik süreçlerinden kolaylıkla geçebilmenize de yardımcı olacaktır.

Mükemmel Kamp İçin Eksiksiz Kamp Malzemeleri Listesi

09 Ağustos 2020

Mükemmel Kamp İçin Eksiksiz Kamp Malzemeleri Listesi

Kamp malzemelerini eksiksiz şekilde yanına aldığın ve harika bir seyahat rotası çizdiğin sürece, tamamen özgür ve harika bir tatil geçirebilirsin. Konaklama problemine takılmadan dilediğin her yerde istediğin kadar durabilmek, rotanı ve seyahat koşullarını daha özgürce çizebilmek sence de kulağa harika gelmiyor mu?

Ancak kamp yaptığın sürenin tam da istediğin gibi geçmesi, karşına hiçbir kötü sürprizin çıkmaması için yanına alacağın kamp malzemelerini oldukça dikkatli bir şekilde hazırlamalısın. Seyahatin için ne kadar hazırlıklı ve tedarikli olursan, geçireceğin zaman da o kadar mükemmel olacaktır. Peki, yanına hangi kamp malzemelerini almalısın? Gel, bu sorunun cevabını birlikte bulalım!

Tatile çıkarken valizinizde neler olmalı?

25 Şubat 2020

Tatile çıkarken valizinizde neler olmalı? 

İşte madde madde valizinizde olması gerekenler..

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.