14 İnç Laptop Çantaları

OX
Sırala
Filtrele
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Bilgisayarınızı en güvenilir şekilde taşıyabileceğiniz 14 inç laptop çantası modelleri aynı zamanda değerli evraklarınızı saklayabilmenizi sağlayan işlevsel ürünlerdir. Elektronik cihazların çevresel faktörlerden korunmasını sağlayan laptop çantaları donanıma zarar verebilecek düşme, darbe olumsuz hava şartlarına karşı bilgisayarınızı korur.

 

İşlevsel ve Kaliteli Laptop Çantası Modelleri

 

Okula, işe veya tatile giderken bilgisayarınızı koruyabilen laptop çantaları, bilgisayarınızın sarsılmasını engelleyebilecek şekilde özel olarak tasarlanır. İçi kalın ve dolgulu olabilen modellerin yanı sıra yumuşak dokulu tasarımlar da bulabilmeniz mümkündür. Kaliteli malzemeler ile dizayn edilen laptop çantaları aynı zamanda şarj aleti, mouse ve diğer aksesuarları taşıyabilmeniz için ideal ölçülere sahiptir.

 

Omuz ya da sırta takılabilen askıların kumaş bölümleri son derece kalitelidir. Uzun süreli kullanımlarda herhangi bir ağrıya sebep olmayacak içi destekli süngerler içerir. Çıtçıt ve yapışkanlık aparatlarla kapanabilen modellerin yanı sıra dilerseniz üst düzey güvenlik sunan kilitlenebilir fermuarlara sahip seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

 

Taşınabilir dizüstü bilgisayarı her an ve her yerde korumak istiyorsanız sizler de laptop çantalarına göz atabilirsiniz. Son derece hassas ve narin bir yapıya sahip olan dizüstü bilgisayarların dış etkenlere karşı dayanıksız olduğunu asla unutmamalısınız. 14 inç laptop çantası modellerini isterseniz bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlarda bilgisayarınızı koruyabilmek için kullanabilirsiniz.

 

Modern ve Şık Laptop Çantası Modelleri

 

Uzun süreli ve kısa süreli seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz laptop çantalarıyla gittiğiniz her yere bilgisayarınızı da en güvenilir şekilde taşıyabilirsiniz. Zarif ve modaya uyumlu tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken laptop çantalarıyla aynı zamanda stilinizi de tamamlayabilirsiniz. Giydiğiniz kıyafetler ile eşsiz bir uyumluluk yakalayabilen çantalar sayesinde tarzınızı en iyi şekilde vurgulayabilirsiniz.

 

Gündelik yaşam için oldukça işlevsel bir kullanım imkanı veren laptop çantaları geniş iç hacmiyle bilgisayarınızı koruyabilmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sizlere sunar. Modern ve hafif tasarımıyla beğenileri toplayan laptop çantası modelleri ergonomik yapılarıyla kullanıcılardan geçer not alıyor. Darbelere ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklı olan özel tasarımlı laptop çantaları aynı zamanda sarsılma gibi problemleri önleyerek bilgisayarınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesine imkan verir.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.