Sırt Çantası

Sırala
Filtrele
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken sırt çantaları okula, işe ya da seyahate giderken en büyük kurtarıcılarınız arasında yer alıyor. Geniş iç hacimleri ergonomik yapıları ve fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan sırt çantaları kadın, erkek, çocuk pek kişinin tercihi oluyor. Sizler de farklı modelleri inceleyerek her dönemin modası olmayı başaran sırt çantaları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanlara sahip olabilirsiniz.

 

Sırt Çantası Modelleri

 

Sırt çantası modelleri arasında farklı ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilecek seçenekler bulabilirsiniz. Okulda ya da günlük yaşantınızda yararlanabileceğiniz ürünler, işlevsel tasarımlarıyla ön plana çıkar. Dayanıklı fermuar bölümleri ve suya karşı dayanıklı kumaşlarıyla dikkat çeken sırt çantaları farklı renk ve desen seçenekleriyle sizlere sunuluyor.

 

Yanınızdan ayırmak istemediğiniz günlük ihtiyaçlarınızı taşıyabilmenin en kolay yolunu sizlere sunan sırt çantaları ağırlığı dengeleyerek sırtınıza eşit şekilde dağıtıyor. Böylelikle yükünüz tek bir tarafa binmez ve duruş bozukluğu ya da sırt ağrısı gibi sorunlar yaşamazsınız.

 

Eşyalarınızı çevresel faktörlere karşı güven altına alabilmenizi sağlayabilen sırt çantaları arasında sarsıntılara karşı etkili olabilecek seçenekler de bulunuyor. Hem şık hem kullanışlı olan modeller eşyalarınızı güvenilir şekilde taşıyabilmenin yanı sıra stilinizi de tamamlayabilmenize imkan sağlıyor.

 

Spor, klasik ve alternatif giyim tarzlarıyla uyumlu olarak kullanabileceğiniz sırt çantaları sayesinde kombinlerinizi canlandırabilir ve stilinizi vurgulamaya başlayabilirsiniz. Zamansız tasarımlarıyla girdiğiniz her ortamda dikkatleri tarzınıza çekebileceğiniz sırt çantaları yumuşak ve hafif yapılarıyla günün her anında rahat edebilmenizi sağlıyor.

 

Sırt Çantası Fiyatları

 

Yeni bir sırt çantası satın almayı düşünüyorsanız ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundururken çantaların iç hacimlerini de detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Farklı boyutlarla sizlere sunulan çantalar arasında birbirinden farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte ürünler bulabilirsiniz.

 

Sırt çantalarını seçerken aynı zamanda stilinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Giyim tarzınız ile uyumluluk yakalayabileceğiniz spor, klasik ve alternatif seçenekleri değerlendirerek tarzınızı en iyi şekilde vurgulayabileceğiniz seçeneklere sahip olabilirsiniz. Sırt çantası fiyatları seçeceğiniz ürünün boyutlarına, tasarım özelliklerine ve üretiminde kullanılan materyallerinin özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Rahat ve pratik kullanım imkanı sunan çantalarla eşyalarınızı gittiğiniz her yere güvenli şekilde taşıyabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.