3'lü Valiz Setleri

Sırala
Filtrele
Toplam 181 ürün görüntüleniyor.

3’lü valiz setleri işlevsel özelliklerle donatılan tasarımlarıyla kullanıcılara rahatlık sağlar. Seyahatlerde eşyalarınızı en iyi şekilde tasnifleyebilmeniz için geniş bir alan veren valiz seçenekleriyle yanınızda taşımak istediğiniz kıyafetlerinizi kolaylıkla valizinize yerleştirebilirsiniz.

 

3’lü Valiz Seti Modelleri

 

Hafif yapılarıyla dikkat çeken valizler sayesinde bagaj ağırlığı sınırlamasına sahip olan yolcuklarda her zaman avantajlı duruma geçebilirsiniz. Kota sınırlarına takılmadan ihtiyacınız kadar kıyafet ve eşyayı valizinize koyarak tatilinize başlayabilirsiniz.

 

Ağırlığı son derece düşük olan özel malzemelerle tasarlanan modern valiz seçenekleri ek olarak sağlam gövde yapısıyla da ilgi görüyor. Kabinlere rahat bir şekilde sığabilen valizler dikdörtgen yapılı gövde kısımlarıyla taşıyıcınızı bagaja kolaylıkla yerleştirebilmenize imkan verir.

 

Taban kısımlarında yer alan tekerlekler ürünlerin içerisindeki eşyaların meydana getirdiği ağırlığı eşit şekilde bölüştürür. Böylelikle valizinizi çekçek ile çekerken daha az yorulmuş olursunuz. Tekerleklerin sert ve dayanıklı yapısı yolda oluşabilecek sarsıntılara karşı esnektir ve titreşimlerin azalmasını sağlar. Silikon malzemelerden tasarlanan tekerlekler kullanım kalitesini artırabilmek için toprak ya da taşlı yollarda valizinizi yanınızda taşımayı kolay bir hale getirir. İstediğiniz zaman valizi tutma saplarından tutarak elinizle taşıyabilirsiniz.

 

İş seyahatlerinizde ya da kısa süreli yolculuklarınızda faydalanabileceğiniz 3’lü valiz setleri ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyaları güvenilir şekilde yanınıza alabilmenizi sağlar. Bilgisayarınızı da yerleştirebilmek için yeterli alanı sizlere veren valizlerle iş gezilerinizde yanınıza almanız gereken bilgisayarınızı taşıyabilirsiniz.

 

3’lü Valiz Seti Fiyatları

 

Kademeli şekilde ayarlanabilen çekçek kısımlarını boyunuza uygun yükseklikte ayarlayarak ergonomiden faydalanabilirsiniz. Tutma sapı kısımlarındaki kavrama rahatlığı terli veya ıslak elle dahi valizinizi güven içerisinde taşıyabilmenize imkan tanır.

 

Fermuar kısımlarıyla daha da işlevsel hale gelen ürünleri farklı seyahatleriniz için değerlendirebilirsiniz. Eşyalarınızı boyutlarını göz önünde bulundurarak farklı bölgelere kolayca yerleştirebilirsiniz. Rahatça açabileceğiniz fermuar kopçaları, sık dişli yapılarıyla istemsiz şekilde açılma ya da takılma gibi problemleri yaşamanızı önler.

 

3’lü valiz setleri arasında farklı fiyat seçenekleri bulabilirsiniz. 3’lü valiz seti fiyatları ürünlerin modeline, rengine ve kapasitelerine göre değişkenlik gösterir. Herkesin zevkine ve bütçesine uygun seçenekler bulabileceği 3’lü valiz setleriyle seyahatlerinizi güven altına alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.