Büyük,Orta ve Kabin Boy

Sırala
Filtrele
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Yolculuk yaparken yolcuların en fazla zorlandığı hususlar arasında yanlarında taşıdıkları valizlerin boyutları yer alır. Yolcuların büyük bir kısmı varış noktasına geldikleri zaman valiz beklemek istemez. Bunun için pratik çözümlerden yararlanmak ister. Tam bu noktada ortaya özel kabin boy valizler çıkar. Valizlerini kargoya teslim etmek yerine yanında taşımak isteyenler kabin boy valizleri tercih eder.

 

Büyük, Orta ve Kabin Boy Valiz Modelleri

 

Uçaklarda kargo kısmına vermeden uçuş kabini içerisine sokabileceğiniz valizler kabin bagajı olarak sınıflandırılır. Hava yolu şirketlerinin tamamı bagaj olarak gördüğü bu tür valizleri yolcular ile birlikte uçuş kabinine alır. Büyük, orta ve kabin boyutlu valizlerden oluşan setler farklı ihtiyaçlarınızı karşılarken uçuş kabininde yanınıza alabileceğiniz kabin boyutlu valizi de içerir.

 

Şık görünümleri ve işlevsel tasarımlarıyla dikkat çeken valiz seti hem uzun hem kısa seyahatlerinizde yanınıza alabileceğiniz teknik özelliklere sahiptir. Kaliteli malzemelerle tasarlanan valiz seti son derece sağlam ve kolay taşınabilir yapısıyla dikkat çeker.

 

Darbelere karşı ekstra dayanıklılık elde edebilmesi için tercih edilen büyük, orta ve kabin boy valizler beklenmedik çevresel faktörlere karşı korumalıdır. Kaliteli üretime sahip valiz setleri hafif yapılarıyla kullanıcılardan tam not alır. Farklı renk seçenekleri olan setler arasında herkesin zevkine hitap edebilecek birbirinden özgün tasarımlı modeller bulabilirsiniz.

 

İşlevsel ve Dayanıklı Valiz Modelleri

 

360 derece dönebilen ve dayanıklı tekerlek sistemi ağırlığın dengelenmesini sağlarken yükün hafiflemesine de yardımcı olur. Özel çekçek sistemi kolunuzun mümkün olduğunca daha az yorulmasına destek verir.

 

Her mevsim kullanılabilen 3 adet farklı boyuttaki valizden oluşan özel set modeli, istediğiniz tüm eşyalarınızı yanınıza alabilmeniz için özel olarak dizayn edilir. Valizlerin ön kısımlarında yer alan özel fermuarlı bölmeler, her an ulaşmak istediğiniz özel eşyalarınız için tasarlanır. Seyahatiniz sırasında yaşanabilecek tüm riskler dayanıklı fermuar dizaynı sayesinde en aza indirilmiştir.

 

Şifreli kilit sistemi bulunan valizler sayesinde valizlerinizin çalınma ve kaybolma gibi durumları için ekstra güvenlik önlemi almış olursunuz. Şifre sistemini kendinize göre ayarlayarak eşyalarınızı güvenli şekilde bir arada tutabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.