x
OX

OX Elegant Deri Cüzdan Siyah

391,75 TL
736,36 TL
%47
Yeni
Ürünün Diğer Renkleri
391,75 TL
736,36 TL
%47

OX ELEGANT DERİ CÜZDAN SİYAH1. sınıf Dana derisi ile üretilen OX LEATHER cüzdan serisinin  ELEGANT modeli   modern , çok cepli , telefon gözlü  model olup çok satanlar listesindedır . El işçiliği ile üretilmiştir.

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

- Tüm Marka Model Telefonlarla Uyumludur (158,2 x 77,9 x 7,3 mm 'e kadar)

- 7 Adet Kart Bölümü

- 2 Adet Kağıt Para Bölümü


- %100 Birinci Sınıf Hakiki Deri


- Tamamen El Yapımı Üretim


- Darbeye Karşı Özel Telefon Koruması


- TSE ve ISO 9002 Belgeli


- Yükseklik 16,5 cm Genişlik 9 cm


- Unisex modeldir


- Özel Tasarım Hediyelik kutusu 

Telefon ölçüsü olarak:158,2 x 77,9 x7,3 mm'e kadar tüm marka ve modellerle uyumludur.Bir metre yardımı ile telefonunuzu ölçebilirsiniz veya teknik bilgilerinden ölçü bilgisine ulaşabilirsiniz. 


Kişiselleştirme için Sepete Ekle ve Hemen Al butonunun üstünde bulunan "Kişiselleştirme notunu giriniz" alanına  sadece baskı yapılmasını istediğiniz harfleri veya ad soyad yazmanız yeterli olacaktır. Kişiselleştirme alanına yazılan yazı dikkate alındığı için lütfen gereksiz ve fazladan karakter girmeyiniz yanlış girilen karakterlerden dolayı doğacak basım hatalarından firmamız sorumlu değildir.

Ürün kişiselleştirme işlemi olarak Cüzdana yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 Keyifli Alişverişler Dileriz...!

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.