2'li Büyük ve Makyaj Valiz Modelleri

Sırala
Filtrele
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

2’li set halindeki büyük boy ve makyaj boy valiz içeren ürünler fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni nesil teknolojilerle tasarlanan valizler kullanıcılara büyük bir rahatlık sağlıyor. Seyahatlerde eşyalarınızı en düzgün şekilde yanınıza alabilmeniz için özel olarak tasarlanan valizler geniş bir alan sunuyor. Hafif yapıları sayesinde beğenileri toplayan valizler bagaj ağırlığı sınırına takılmadan yolculuklarda avantaj yakalayabilmenize imkan veriyor.

 

Büyük ve Makyaj Valiz Modelleri

 

Elle kolayca taşıyabileceğiniz makyaj valizi sayesinde seyahatlerinize çıkarken ufak tefek eşyalarınızı ve makyaj malzemelerinizi yanınızda pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ağırlığı düşük malzemelerle üretilen valizler sağlam gövde yapılarıyla kullanıcılardan geçer not alıyor. Kabinlere rahat bir şekilde sığabilen valizler dikdörtgen yapılı gövdeleriyle ürünleri bagaja yerleştirebilmeyi son derece kolay hale getiriyor.

 

Büyük boy valizin taban kısmında yer alan tekerlekler ürünün içerisine yerleştirdiğiniz eşyaların oluşturduğu ağırlığı eşit bir biçimde bölüştürüyor. Böylelikle bavulunuzu çekçek ile çekerken kolunuz daha az yorulurken, eşyaların dağılması sorunu da ortadan kalkıyor. Sert ve sağlam yapıya sahip tekerlekler aynı zamanda yolda oluşabilecek sarsıntılara karşı esneklik göstererek titreşimi azaltıyor. Valizinizi çekerken çıkan tekerlek gürültüsü bu sayede minimum seviyelere iniyor.

 

Silikon malzemelerle dizayn edilen tekerlekler dışında toprak ya da taşlı yollarda valizinizi taşıyabileceğiniz tutma sapları da bulunuyor. Bu saplar sayesinde valizinizi istediğiniz zamanlarda elle taşıyabilmeniz mümkün oluyor. Kısa veya uzun seyahatleriniz için ideal olan 2’li valiz seti içerisindeki makyaj ve büyük boy ürünler kolay taşınabilir yapılarıyla eşyalarınızı en güvenli şekilde yanınızda taşıyabilmenizi sağlıyor.

 

2’li Büyük ve Makyaj Boy Valiz Seti Fiyatları

 

Valizlerin alt kısmında bulunan korumalıklar valizinizi zemine farklı pozisyonlarda yerleştirirken yerdeki tozlara ve darbelere karşı korunmasına imkan veriyor. Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanan valizler darbe emici özellikleriyle yolculuk esnasında bagajlarda ortaya çıkabilecek sarsıntılara da önlem alabilmenizi sağlıyor.

 

Şifreli sisteme sahip valizlerin şifrelerini kendi isteğinize göre belirleyerek eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Modaya uyumlu şekilde tasarlanan valizler arasında birbirinden farklı renk seçenekleri yer alıyor. Stilinizi en iyi biçimde dışarıya yansıtabileceğiniz valizleri inceleyerek sizler de ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.