2'li Valiz Setleri

Sırala
Filtrele
Toplam 250 ürün görüntüleniyor.

Seyahatlerinizde ve günlük yaşantınızda yararlanabileceğiniz 2’li valiz setleri, modern ve estetik tasarımlarıyla öne çıkar. Kalitesiyle uzun ömürlü bir kullanım imkanı veren valizler yüksek kapasiteleriyle dikkat çeker. 2’li valiz setlerinin geniş iç hacmi ve birçok farklı bölmesi sayesinde eşyalarınızı boyutlarına ve türlerine göre ayırabilirsiniz.

 

Konforlu ve Geniş Hacimli 2’li Valiz Setleri

 

Tekerlekli yapıya sahip 2’li valiz setleri arasında yükünüzü tekerleklere bırakabilecek pek çok özgün seçenek vardır. Dilediğiniz zaman valizlerin tekerleklerini yere bırakarak çekme kolu aracılığıyla istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

 

Uzun ya da kısa mesafeli yolculuklarda yanınıza alabileceğiniz 2’li valiz setleri arasında her yaştan kişinin tarzına ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek seçenekler vardır. Gerektiği zaman tek kolunuzu kullanarak eşyalarınızı yanınızda taşıyabilmeniz için uygun olan valizler bulabilirsiniz.

 

Fermuarlı olan tasarımlar sayesinde valizin istediğiniz bölmelerini rahatça açıp kapatabilirsiniz. Fermuarların kaliteli malzemelerden tasarlanması bazı durumlarda yaşanabilecek sıkışma ve kopma gibi sorunların önüne geçebilmenizi sağlar.

 

Yerleştirdiğiniz kıyafet ve gereçlerin taşıma esnasında sabit kalmasına destek veren valizler, güvenli bir şekilde istediğiniz tüm eşyalarınızı yanınızda taşıyabilmenize imkan verir.

 

2’li valiz setlerinde yer alan ürünlerin hafifliği sizler için en önemli avantaj haline gelir. Daha fazla eşyanızı bagaj kotalarına takılmadan yanınıza alabileceğiniz düşük ağırlıklı valizler güvenliği artırabilecek göçmelere karşı dayanıklı kapak kısımlarıyla dikkat çeker. Uzun çekçeklerin yüksekliği ise ayarlanabilir yapıya sahiptir. Bu özellik sayesinde valizinizi rahat bir şekilde farklı zeminler üzerinde sürebilirsiniz.

 

2’li Valiz Seti Fiyatları

 

Kapaklar aracılığıyla ulaşabileceğiniz ana gövde kısmının geniş hacme sahip olduğu modeller çok sayıda eşyayı depolamayabilmenizi sağlar. Valizleri yan konumda taşımak istediğiniz zaman kulp kısımlarından destek alabilirsiniz. Kulplar iki ayrı tarafta da yer aldığı için son derece estetik bir tasarım ortaya çıkarır.

 

Valizi kaldırmak istediğiniz zaman üst kısımda yer alan tutma kollarını kavrayarak güvenli şekilde ürünü bagaja yerleştirebilir veya elle taşıyabilirsiniz. Kolunuza binen yükü azaltabilecek çekçek kolu sayesinde hiç yorulmadan eşyalarınızı taşıyabilir ve seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 2’li valiz setleri fiyatları arasında farklı seçenekler bulabilirsiniz. Fiyatlandırmalar ürünlerin türüne ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.