Büyük Boy Valiz

Sırala
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Büyük boyutlu valizler geniş iç hacimleriyle genellikle uzun süreli seyahatlerde tercih edilir. İçerisine çok fazla eşyayı sığdırabileceğiniz valizler sayesinde ayrı ayrı çanta taşıma problemi ortadan kalkar. Birçok farklı renk ve modeli olan büyük boy valiz modelleriyle keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

 

Büyük Boy Valiz Modelleri

 

Büyük boyutlu valizlerin bir kısmı kumaştan tasarlanırken bir kısmı dayanıklı plastik kauçuk malzemelerden dizayn edilir. Genel olarak kullanılan malzemeler özenle seçilir ve valizin dayanıklı, su geçirmez olması sağlanır. Dayanıklı malzemeler ile üretilen sert kabuklu ürünler, uzun süreli kullanım imkanı sunar.

 

Güçlü tekerlekleri olan büyük boyutlu valizler çekçekli ve kulplu olarak da kullanılabilir. Tekerlekli olan modellerde yer alan tekerlekler kendi içinde farklılık gösterebilir. Bazı tekerlekler sadece ileri ve geri gidebilirken, bazı modeller 360 derece tüm yönlere hareket edebilir. Böylelikle rahat bir kullanım imkanı ortaya çıkar.

 

Tekerleklerden yararlanarak valizinizi istediğiniz şekilde yönlendirmeye başlayabilirsiniz. Valizlerin büyük kısmı kilit sistemine sahip olduğundan dolayı içerisine yerleştirdiğiniz eşyaların güvenliğinden şüphe etmenize gerek kalmaz.

 

Valiz kullanırken yüksek konfor elde etmek istiyorsanız seçim konusunda bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Yeterince büyük olan valizlerin tutma yerlerinin yumuşak malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Büyük boyutlu valizler çok fazla eşya alarak ağırlaşacağı için bu ayrıntının göz önünde tutulması son derece önemlidir.

 

Büyük Boy Valiz Fiyatları

 

Eğer bagaj sorunu yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız ve bu tür bir seyahate hazırlanıyorsanız körüklü seçeneklere yönelebilirsiniz. Bu modeller sizlere %20’ye varan ek alan sağlayabilir.

 

Büyük boy valiz fiyatları ürünün ölçülerine, üretiminde kullanılan malzemelerine göre farklılık gösterir.  Büyük boy valiz modelleri arasından seçim yapacağınız zaman fiyatlarla birlikte bölme sayılarına ve diğer teknik özelliklerine de mutlaka bakmalısınız. Bir kere alacağınız dayanıklı bir valizi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanabileceğiniz bir ürün tasarruf anlamında sizlere birçok avantaj sağlar.

 

Sizler de seyahatlerinizin niteliğine uygun, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek büyük boy valizleri inceleyerek kendi tarzınıza ve beklentilerinize uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. Birbirinden özgün tasarımların yer aldığı büyük boy valiz modelleri içerisinde herkesin tarzını yansıtabileceği en özel seçenekleri bulabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.