Tekli Valiz

Sırala
Filtrele
Toplam 200 ürün görüntüleniyor.

Seyahat ederken vazgeçilmez eşyalar arasındaki valizler, eşyalarınızı güvenli bir şekilde yurt içi ya da yurt dışında taşıyabilmenizi sağlar. Kaliteli, sağlam ve işlevsel ürünleri tercih ettiğiniz zaman keyifli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

 

Kullanışlı ve Dayanıklı Valiz Modelleri

 

Valizler arasında farklı boyut ve bölmelere sahip birbirinden farklı seçenekler bulabilirsiniz. Seyahat kalitenizi artırabilecek valiz modelleri arasında sert gövdeli, tekerlekli, çekçekli, büyük-orta-makyaj ve kabin boy alternatifler yer alır.

 

Farklı renk alternatifleri olan spor ve klasik valiz seçenekleri arasında yetişkinler ve çocuklar için ayrı modeller vardır. Uzun ve kısa mesafeli seyahatler için dizayn edilen özel valiz seçenekleri uzun ömürlü kullanım imkanı sayesinde sizlere rahat bir tatil imkanı sunar.

 

Büyük boy valizler genellikle uzun seyahatlerde ya da birden fazla kişinin eşya taşıması gereken durumlarda tercih edilir. Genel olarak tekerlekli şekilde tasarlanan valizler rahat bir şekilde taşınabilir.

 

Orta boylu seyahat valizlerinin elde taşınabilecek alternatifleri de mevcuttur. Özellikle günübirlik seyahatlerde sıkça tercih edilen bu valizle farklı bölmelerden oluşur. Hafif yapısıyla dikkat çeken orta boy valiz modelleri otobüslerde ve uçaklarda kullanıma uygundur.

 

Bu modeller dışında kabin boy ve makyaj valizleri de vardır. Bagajınızı yanınızda taşımak istediğiniz özel durumlarda bu valizleri tercih ederek rahat bir yolculuk yapabilmeniz mümkündür.

 

Valiz Setleri ve Modelleri

 

Özel fermuarlı bölmeleri ve tekerlek sistemiyle dikkat çeken valizler, güvenliğinizi en iyi şekilde sağlayabilmeniz için şifreli kilit sistemine de sahiptir. Kendi belirleyebileceğiniz şifre sayesinde güvenliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

 

Set şeklindeki valizler daha ekonomik tercihler yapmak isteyen ya da uzun süreli ve fazla sayıdaki eşyayla seyahate çıkmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. Setler arasında 2li, 3’li ve 4’lü gibi birçok farklı seçenek bulabilmeniz mümkündür.

 

Çevresel faktörlere ve darbelere karşı dayanıklı olabilecek şekilde dizayn edilen valizler uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanılabilir. Herhangi bir sarsıntı ya da çizilmeden kolay kolay etkilenmeyen valizleri inceleyerek sizler de kendi tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek ürünlere sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tarzınızı yansıtabileceğiniz işlevsel valizleri satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.