Kabin Boy Valizler

Sırala
Filtrele
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

Genellikle uçak ile yolculuk yapanların tercih ettiği kabin boy valizler, bagaj sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilecek yapıya sahip ürünler olarak öne çıkar. Varış noktasına ulaştıktan sonra valiz beklememek istiyorsanız ve bir an evvel seyahatinizi tamamlamak istiyorsanız sizler de kabin boy valizleri inceleyebilirsiniz.

 

Kabin Boy Valiz Modelleri

 

Uçaklarda kargo kısmına verilmeden doğrudan uçuş kabinine sokabileceğiniz valizler sayesinde avantajlı duruma geçebilirsiniz. Yolcu kabinlerinde bulunan bölmelere sığabilecek boyutlara sahip kabin boy valizler seyahat esnasında pratik bir kullanım imkanı sunduğundan dolayı sıklıkla tercih edilir.

 

Yolcu kabinindeki dolaplara sığabilen boyutlardaki tüm el bagajları yolcu kabinlerine kabul edilir. Yolcular istedikleri zaman el bagajı olarak çantalarının dışında kabin bagajlarını da kargo kısmına vermeden yanlarına alabilirler. Dayanıklı yapıya sahip kabin boy valizler sizlere son derece güvenli bir kullanım imkanı sunar.

 

Yanınıza almak istediğiniz fakat bagaja vermek istemediğiniz özel eşyalarınızı kabin boy valizlerle rahatça taşıyabilirsiniz. Uzun ve kısa süreli seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilmek için ideal ölçülere sahip valizler geniş bir yerleşim alanını sizlere getirir.

 

Kilit mekanizmalı olan özel modelleri isterseniz şifreler aracılığıyla kilitleyebilir ve eşyalarınıza başkalarının erişebilmesini engelleyebilirsiniz. Kolay kullanılabilen şifre sistemli kabin boy valizlerle seyahatinizin en güvenilir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Hafif yapısıyla dikkatleri üzerine çeken kabin boy valiz modelleri, darbelere ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanır. Uzun yıllar boyunca ilk günkü haliyle kullanabileceğiniz kabin boyutlu valizler ergonomik tasarımlarıyla ön plana çıkar.

 

Kabin Boy Valiz Fiyatları

 

Üretildikleri materyallerin türlerine göre birbirlerinden ayrılan kabin boy valizlerle konforlu ve rahat bir seyahat gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Kabin boy valiz fiyatları arasında farklı seçenekler vardır. Fiyatlandırmalar genellikle ürünün üretiminde yer alan materyal özellikleri ve ürünün teknik özelliklerine göre belirlenir.

 

Tarzınızı dışarıya yansıtabileceğiniz birbirinden özgün tasarımlar ve renkler sayesinde kendinizi günün her anında rahat ve şık hissedebilirsiniz. Kıyafetlerinizle eşsiz bir bütünlük yakalayabilecek valizleri tercih ederek sizin için değerli olan eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Klasik, spor ve alternatif duruşa sahip seçenekleri inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza uygun alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.