Orta Boy Valizler

Sırala
Filtrele
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

Orta boy valiz modelleri, büyük valizler kadar ağır ve küçük valizler kadar kısıtlı alana sahip olmayan valizlerdir. Bu sebeple, seyahat ve tatilleriniz için ideal bir seçenektir. Çoğu eşyanızı sığdırabileceğiniz orta boy valizler ekstra çanta ve valiz taşıma problemini sizin için ortadan kaldırarak tek bir çanta ile gezebilme konforunu sizlere verir.

 

Orta Boy Valiz Modelleri

 

Orta boy valiz modelleri genel olarak üretildikleri materyallere göre birbirinden ayrılır. Bazı ürünler kumaştan üretilirken, bazıları kauçuk ya da plastikten tasarlanır. Kullanılan malzemelerin ortak özellikleri arasında dayanıklı olmaları ve suyu tutmaları vardır. Kabuklu olarak adlandırılan orta boy valizler dayanıklılık konusunda son derece başarılıdır.

 

Uzun süreli kullanımlarda orta boy valizlerin tekerlekleri sayesinde merdiven veya kaldırım gibi engeller karşısında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Orta boy valizlerin tekerlekli modelleri dışında tekerleksiz ve kulplu, körüklü ya da körüksüz olan seçenekleri vardır. Eğer tekerlekli bir ürün seçecekseniz uzay yürüyüşü teknolojisine sahip olanlar sayesinde ekstra kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz.

 

360 derece dönebilen yapıya sahip orta boy valizler, valizinizi ileri geri dışında sağa ve sola hareket ettirebilmenizi sağlar. Aynı zamanda kilit sistemli olan valizler eşyalarınızın güvenliğini en iyi şekilde sağlayabilmenize imkan tanır.

 

Valiz seçimi yaparken her zaman hafif olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede içerisine koyulan yüklerle birlikte ekstra ağırlığa ulaşmamış olursunuz. Çekçek kısımları yumuşak dokulu olan modeller sayesinde uzun süreli seyahatlerde bile elinizde rahatsızlık hissetmezsiniz.

 

Orta Boy Valiz Fiyatları

 

Kolay bir hareket kabiliyeti için 360 derece dönen tekerlekli modelleri seçebilirsiniz. Ayrıca isim etiketli olan modeller, otogar ve havaalanı gibi kalabalık alanlarda valizinizin karışmasını engeller. Sık sık seyahat ediyorsanız orta boylu ve körüklü valizleri de değerlendirebilirsiniz. Valiz seçerken yeteri kadar bölüm olduğuna dikkat etmelisiniz.

 

Orta boy valiz fiyatları arasında birbirinden farklı seçenekler yer alır. Fiyatlandırmalar genel olarak ürünün tasarlandığı materyal ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Sizler de istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek orta boy valizleri inceleyerek kullanışlı ve işlevsel bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09.00 - 17.00 Cumartesi 09.00 - 13.00 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.